מעסיקים ממליצים

הוסף המלצה
8. אני עובדת עם אתר ג’וב מאסטר כבר למעלה משנה ומרוצה מהשימוש בו.
קבוצת דסנר
7. ג’וב מאסטר הנו אתר מצוין, נוח לשימוש, צוות מכירות אדיב ומקצועי.
המכללה לעסקים
6. אתר ג’וב מאסטר, הינו אתר קל לשימוש, ידידותי למשתמש ופשוט לתפעלו.
ריאליטי פיתוח ארגוני והדרכה
5. ג’וב מאסטר הינו אתר הגיוס העיקרי שלנו, הוא פונה לקהל היעד המתאים לפרופיל החברה. שלא כמו באתרי אינטרנט אחרים, קורות החיים המתקבלים תואמים לרוב את הדרישות המפורסמות. קורות החיים נשלחים תוך שעות בודדות משעת הפרסום. גם מאגרי קורות החיים מעודכנים ורלוונטיים במרבית הפעמים, סך הכול האתר מאוד אטרקטיבי עבורנו ונמשיך להשתמש בו גם בעתיד כאתר פרסום עיקרי.
סי.פי.סי היי טכנולוגיות
4. חברת טסקום נעזרת באתר ג’וב מאסטר בפרסום הדרושים באופן קבוע במשך 3 שנים האחרונות. אתר זה מאוד נוח לשימוש למועמד ולמעסיקים. מספר קו"ח שמגיעים מהאתר הינו רב ואיכותי וממוקד למשרה אליה המועמד פונה. אנחנו ממליצים בחום על אתר זה לכל חברנו למקצוע כאתר מהימן ומהיר לקבלת קו"ח מתאימים, הפונה למגוון רחב של אוכלוסייה ומהווה יתרון נוסף בכך שכמעסיק אתה יכול לראות קו"ח של מועמדים בהתאם לחיתוך קל גם ללא פרסום משרה.
טסקום
3. כחברה המובילה בארץ בתחום איכות החיים, אני מפרסמת באתר ג’וב מאסטר בקביעות משרות שונות. האתר מאוד נוח וידידותי למשתמש וקל להתמצא בו. צוות האתר תמיד זמין ושירותי עבורי. אנו מקבלים מהאתר עשרות קורות חיים מידי יום ורובם רלוונטיים ועניינים. ממליצה בחום לכל מנהל משאבי אנוש לעבוד עם האתר.
ד"ר גב
2. שלום רב, ראשית מבחינתי זהו אתר מאד מומלץ בתהליכי חיפוש ואיתור מועמדים. קיבלנו כמות יפה של קורות חיים מתאימים (ועל זה הדגש). גם הצלחות לא מעטות ישנן. ולכן גם כשאני מדברת עם מועמדים תמיד אני ממליצה לנסות את כוחם בחיפוש דרך האתר שלכם.
SPL
1. העבודה מול גוב מאסטר שינתה עבורי את המעמסה בחיפוש אחר עובדים, בעיקר עקב התחרות הגדולה הקיימת בשוק. עלות השירות תואמת את התמורה שאני מקבלת, אני עובדת מול ממשק אינטרנטי אישי אשר אני מעדכנת ומשנה משרות בהתאם לצרכים של החברה. הממשק האינטרנטי ידידותי ונוח לעבודה. רוב הקורות חיים הנשלחים אליי הינם עניינים , העונים על דרישותיי. להמשך שת"פ פורה
נטרודס תקשורת
הוסף המלצה