הכל בשביל שתהפכו למגייסים טובים יותר
קליטת קו"ח, פירוק, תיוק אוטומטי, איתור
וניהול תהליך גיוס יעיל, מהיר ומאורגן.

מערכת גיוס עובדים

הד הנטרים
אתרו וטפחו את המועמדים הנכונים, בנו אסטרטגיה ונצלו טכנולוגיות מתקדמות, בנו מאגרי מועמדים איכותיים תוך דקות
חברות השמה
ארגנו את תהליך ההשמות מול הלקוחות, הראו להם סדר, פשטות ומקצוענות, כך תוכלו לסגור עסקאות בקלות!
מחלקות גיוס
צרו חווית גיוס עבור כולם, טפחו את המועמדים הטובים ביותר, הפכו להיות מגייסים מצוינים!


4. איתור וסינון קו"ח - רק המועמדים והטאלנטים הכי מתאימים

אחרי שלבי הקליטה, הפירוק, הסינון, התיוק והשבחת מאגרי הנתונים - הכל מוכן לאיתור המועמדים. בעזרת רכיב ה"צייד האוטומטי", מערכת גיוס עובדים מאפשרת לך לאתר ולסנן את המועמדים על פי קשת רחבה של חיתוכים. מכאן עוברים לשלב תהליך גיוס העובדים המתאימים ביותר. גם כאן, תורמת לך מערכת cvMaster  תועלות רבות ערך.

6. מייצרת דוחות, מציפה תובנות - ומאפשרת בקרת איכות תהליך וניתוח ביצועים

ב'קליק' אחד מערכת גיוס עובדים מפיקה דוחות ביצועים בזמן אמת על התהליך כולו. בעזרת גרפים ויזואלים ודוחות תומכי החלטות ניתן לבחון כל מרכיב ושלה בתהליך הגיוס לצורך טיוב, שיפור וייעול עבודת צוות הגיוס, בחירת פלטפורמת הפרסום העדיפה ועוד. 

5. ניהול תהליך גיוס - יעיל, מהיר, מדויק, מבוקר ומאורגן

מערכת גיוס cvMaster היא כלי יעיל במיוחד לניהול תהליך גיוס חסכוני. על אחת כמה וכמה כאשר מגייסים בו זמנית כמה מועמדים לכמה משרות או פרוייקטים, מצב בו קל מאוד לאבד את הידיים ואת הרגליים. לא עוד! שילוב של מערכת Talent CRM ומודל Automated Workflow של תהליך הגיוס מביא לכך שכל תקשורת עם המועמד, כל ראיון טלפוני או פרונטלי, כל מבחן התאמה, כל שלב במשא ומתן על תנאי העסקה, הכל מתועד ומוצג במערכת. כך, כל מגייס יודע את המשימות שמונחות על שולחנו ומה שלב הבא שעליו לבצע מול כל מועמד שעליו לגייס.

3. תיוק קו"ח - כולל סינון כפולים והשבחת נתונים

גם כאן מערכת גיוס חוסכת לך הרבה עבודה, זמן וכאבי ראש. ראשית היא מסננת את כל קורות החיים הכפולים (כבר רווח משמעותי). בשנית, המערכת משביחה את מאגרי הנתונם ומקטלגת אותם לפי קוטגוריות כמו: מיקום גאוגרפי, השכלה, ניסיון ועוד. באפשרותך לקבוע את הגדרות הסינון והקטלוג בהתאם לדרישות שלך לכל תפקיד בנפרד.

1. קליטת קו"ח - כל קורות החיים מכל פלטפורמות הפרסום

לכל משרה נפתח אי-מייל יעודי, אליו יישלחו כל קורות החיים הרלוונטיים. מכאן, מערכת גיוס עובדים יודעת לקלוט ולפרק קורות חיים מכל מקור או פלטפורמה אינטרנטית בה מתבצע פרסום המשרות כגון: לוחות דרושים, רשתות חברתיות, דף משרות באתר החברה, אי-מייל ייעודי או קו"ח שהגיעו בפרינט או כתב יד.

2. פירוק קו"ח - שמביא לחיסכון של שעות וימים בהקלדת נתונים

את תהליך פירוק הנתונים הארוך, המייגע ואשר דרש עד כה ימים של הקלדת נתונים, מערכת גיוס יודעת לבצע אוטומטית מתוך מגוון סוגי קבצים - text, rtf, word, pdf … וברזולוציות הרבה יותר מפורטות ומעמיקות. למהירות הביצוע ולעומק ה'פירוק' יש השפעה משמעותית בשלב איתור המועמד המתאים. מיד נגיע...

7. פיתוח יכולות המערכת על פי דרישה - בהתאמה למאפיינים המיוחדים של כל ארגון

כל תכונה, מאפיין, דו"ח, אופציה נדרשות ואשר אינן קיימות במערכת גיוס בתצורתה הרגילה נוכל לפתח, להוסיף ולהטמיע במערכת שלך בהתאמה מדויקת למאפיינים המיוחדים של כל ארגון וכל מחלקת משאבי אנוש.